Meble biurowe, regały przesuwne, szafy metalowe, krzesła biurowe

40-859 Katowice, ul. Gliwicka 189
tel. 32 730 00 45, biuro@kjmkmeble.pl
 

Meble warsztatowe

Katalog do pobrania

Katalog do pobrania

Przy projektowaniu i produkcji mebli warsztatowych bierzemy pod uwagę porządek , bezpieczeństwo, wszechstronność rozwiązań , funkcjonalność , poprawę wydajności pracy a nade wszystko człowieka i jego potrzeby na stanowisku pracy. Nasze szafy, szafki , stoły i ścianki warsztatowe, dzięki różnorodności rozwiązań i możliwości dowolnego łączenia ze sobą poszczególnych zestawów, jak również  dzięki wysokiej jakości, estetyce i wytrzymałości spełnią Państwa oczekiwania. W ofercie mebli warsztatowych znajdziecie Państwo przede wszystkim: stoły warsztatowe, szafki warsztatowe na kółkach, szafy warsztatowe oraz ścianki narzędziowe.

Z oferty mebli metalowych wyróżnić chcielibyśmy również szeroki wybór regałów jezdnych - przesuwnych, regałów archiwizacyjnych oraz regałów bibliotecznych  - do zapoznania się tą ofertą serdecznie zapraszamy.

Nasi partnerzy

formularz kontaktowy

kontakt

KJMK Meble
40-859 Katowice
ul. Gliwicka 189
tel. 32 730 00 45
tel./fax 32 730 00 44
biuro@kjmkmeble.pl


Regały jezdne, fotele i krzesła biurowe - meble biurowe - KJMK Meble Katowice zaprasza

 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.