Meble biurowe, regały przesuwne, szafy metalowe, krzesła biurowe

40-859 Katowice, ul. Gliwicka 189
tel. 32 730 00 45, biuro@kjmkmeble.pl
 

Regały przesuwne elektryczne

Regały te stanowią rewolucyjne rozwiązanie na rynku – jego przesuwanie nie wymaga siły człowieka, wystarczy delikatnie dotknąć w odpowiednim miejscu , a regał udostępni  potrzebne zbiory archiwalne. Jest to idealne rozwiązanie przy często używanych zbiorach doskonale  sprawdza się również przy użytkowaniu  ich przez osoby  niepełnosprawne . Regały poruszają się płynnie , co zabezpiecza dokumenty przed  niekontrolowanym przesuwaniem się w czasie ruchu  regałów.

Regały posiadają panele sterowania, za pomocą których przesuwa się poszczególne człony, które wyposażone są w silnik elektryczny. Wszystkie człony posiadają czujniki dojazdu, dzięki czemu zatrzymują się one we właściwym momencie. Również w przypadku napotkania przeszkody regał natychmiast zatrzymuje się, a gdy jest przeciążony wówczas wyłącza się. Napęd elektryczny umożliwia również zastosowanie zabezpieczeń z udziałem czujników elektronicznych, blokad z odcięciem zasilania, czy sterowanie pracą przy użyciu komputera.

Odpowiednie zastosowanie  programu komputerowego umożliwia szybkie  wyszukiwanie konkretnej dokumentacji- regał z dokumentacją się odsunie i podświetli półkę, na której znajduje się  poszukiwany zbiór.

Reguły przesuwne przyczyniły się efektywnego wykorzystania powierzchni magazynowych – to idealne rozwiązanie dla archiwów w zakładach pracy i urzędach .
Główną zaletą tego typu regałów jest ułatwienie organizacji i dostępu do dokumentów przy jednoczesnym ich zabezpieczeniem.

Nasi partnerzy

formularz kontaktowy

kontakt

KJMK Meble
40-859 Katowice
ul. Gliwicka 189
tel. 32 730 00 45
tel./fax 32 730 00 44
biuro@kjmkmeble.pl


Regały jezdne, fotele i krzesła biurowe - meble biurowe - KJMK Meble Katowice zaprasza

 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.